Diego LunaI

Diego Dionisio Luna Alexander

7,6
13 047 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Diego Luna

Nie wiem co jest w nim takiego boskiego, on jest okropny!! może i fajnie gra ale wyglad ma do dupy:/:/:/

Pati__2

tu nie chodzi o jego wygląd, bo czasami mam wrażenie, że jest z niego cipa grochowa z uszami, ale jak na niego patrzę np. w Dirty Dancing 2 to widzę jego uśmiech (śliczny), spojrzenie (pociągające) i taniec (powalający, no normalnie mogiła!!!). Nie chodzi o całość tylko o konkretne elementy. jak poznajesz faceta to, mam nadzieję, jego wygląd nie jest najważniejszy tylko widzisz w nim kilka zasadniczych zalet!

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

zgadzam sie z tobą...
nie wiem jak ktoś taki wam sie nie podoba...?!

izunia953

wygląda jak jamochłon ;) ale nieźle gra.

Boska_Marys

To, że wyrażamy swoje negatywne opinie na temat Diega to nie znaczy że musicie nas obrażać i mówić, że podobają się nam mężczyźni pokroju Zenka ze Złotopolskich, czy któraś z nas tak powiedziała?! Jak ktoś tu już napisał, że te wpisy są poto by wyrazić swoja opinie, a nie obrażać innych. Jeśli nie podoba Ci się moja wypowiedź napisz, że się z nią nie zgadzasz, a nie obrażaj mnie. To źle świadczy o Tobie, a nie o mnie.

Boska_Marys

On jest przystojny choc niezawsze nieraz niezbyt wyglada ale w dirty dancing miodzio i wcale nie jest okropny a co juz niemozna lubic se aktorow chyba naprawde lubicie zankow i innych takich nara dla mnie i tak najladniejszy jest charli hunnam i zack efron ale diego tez to trzech najwiekszych przystojniaczkow!!!!!!!!

Boska_Marys

Zgadzam się. Nie chodzi o jego wygląd. No może nie jest jakiś najprzystojniejszy, ale nadrabia.. On powala (w tym filmie przynajmniej) swoim tańcem, uśmiechem i spojrzeniem..sposobem bycia. Aż zatyka :D

Pati__2

DIEGO TO NAJPRZYSTOJNIEJSZY FACET JAKIEGO WIDZIAłAM
jest po prostu Boski zgadzam się- jesteście idiotkami i gustujecie w zenkach a złotopolskich i rysiach z klanu

Agrafka_2

Ty Agrafka i twoja poprzedniczka tylko pokazałyście jakie to z was są idiotki, które kochają się w aktorach do upadłego i są w stanie go bronić i oddać za niego życie! tylko się nie zabijcie i nie pozagryzajcie... albo zacznijcie go czcić jak bóstwo modląc się do niego (pewnie już to robicie do plakatów nad łóżkiem), na pewno bedziecie mądrzejsze! brawa, brawa dla dziewczyn z ograniczoną inteligencją! Że mają odwagę pokazać, że są 'troszeczkę'zacofane w stosunku do innych... (nie mówię tego do wszystkich fanek Diego, tylko do konkretnych dwóch... wiadomo których) :)

Trzmiel_2

ta jasne
1. nie mam jego plakatu w pokoju.
2.nie oddałabym z niego życia ( wybacz ale nie jestem aż taka idiotką).
3.nigdy nie zakochałam się w aktorze.
4. nigdy w życiu nie pomodliłam się do plakatu/zdjęcia i nie zamierzam tego robić
5. to że Diego jest najprzystojniejszym facetem którego widziałam jest prawdą ( czy to moja wina, że wokoło mnie większość chłopaków to jakieś oblechy np. moja klasa )
6. nie oceniaj ludzi po jednej wypowiedzi bo mogę się założyć że nie jesteś lepsza
( jestem Agrafka tylko że mam teraz nowe konto na filmwebie )

Pati__2

Diego jest sliczny ale nie musi sie on podobac weszystkim!!

nikt_11

mam prośbę - nie kłóćmy się już oki:)

każdy ma swoje zdanie na każdy temat i ono się nie musi wszystkim podobać, skoro uważasz że jestem głupia to prosze bardzo bo to jest twoje zdanie :)

Pati__2

w dirty dancing jest powalajacy....normalnie miodzio....ale ale no wlasnie kurde nie widac ze on jest taaaaki stary!DAMN jak by był o 8-10 lat mlodszy! no ale w DD byl super w innych filmach go nie widzialam ale podciagne sie i poszukam:)

cessie

No w Dirty Dancing jest fajny :) ale juz np w Terminalu - porazka :/

Kasia_69

Powiem tak.
Jako aktor jest niezły, widać, że wcielanie sie w inne postacie nie stanowi dla Niego problemu, wszystko co pokazuje jest naturalne co pozwala wczuc sie w klimat filmu, w którym gra. To wszystko pozwala mi (wypowiadam się za siebie, żeby nie bylo)uwierzyć w rolę, którą gra.
Za aktorstwo daję 7/10 gdyż nie grał On tak diametralnie różnych ról jak np. Jego przyjaciel Gael García Bernal, ktoremu z czystym sumieniem moge dać 10/10.

Jako mężczyzna trudno określic zależy to od roli. Według mnie nie jest może bożyszczem ale momentami nawet jest pociągający. W kwesti filmowej wzrost nie odgrywa dużej roli (w przeciwieństwie do modelingu) więc tejże kwesti nie poruszam. Co do twarzy to mogę stwierdzić, iż ma ładny usmiech, oczy również magnetyzujące. Co do budowy to nie jest ani zbyt masywny ani zbyt szczupły po prostu w sam raz. Na ekranie prezentuje sie nawet ładnie co daje jemu u mnie 8/10 gdyz tak na prawde dużą role w kwesti wyglądu ma rola i wizję co do niej reżysera.

Generalnie według średniej wychodzi 7,5/10 czyli 8/10.
P.S. Moja prośba, nie zasmiecajmy forum wypowiedziami obrażającymi naszą godność typu: idiotki z was, gdyż forum na www.filmweb.pl służy do wyrażania opini na temat filmów, osób związanych z filmem i newsów, nie zas do oceniania siebie nawzajem, gdyż gusta jak wiadomo są rózne a o gustach się nie dyskutuje.

Pati__2

Zgadzam się z przedmówcą!Na jakie forum na filmweb`ie bym nie weszła wszędzie tylko spory i niedogodności.A jeśli chodzi o Diego to...

Ah!Dziewczyny rozumiem!Każda z nas ma inny gust i każdą z nas pociąga inny chłopak.Jedne lubią brunetów,drugie blondynów,ale przeciez nie tlyko wygląd się liczy.Diego jest super facetem.Oglądałam wiele wywiadów,filmów i reportarzy z nim w roli głównej i naprawdę jest godny uwagi.Mi np.-za przeproszeniem-żygać się chce jak patrzę na tych wszystkich napakowanych lovelasów w wyżelowanych włosach i słonecznych okularach w środku zimy:/Diego jest zupełnie inny.
Chłopak jest dla mnie ideałem,gdy ma piękny uśmiech i łagodne oczy.Gdy nie liczy się dla niego to,aby przelecieć kilka panienek w jedną noc i zostawić na pastwe losu...
Liczy się miłość jaką mnie darzy no...i właśnie liczą się też ruchy.Widziałyście jak on subtelnie się porusza?Z jaką lekkością?Matko...jest cudowny.

Uff...rozpisałam się odrobinkę;P
Pozdrawiam!

Pati__2

mi sie on poooodoba ,jesli komus nie to trudno koniec:D on ma w sobie cos przyyyciagajacego:))ahhh...

Vladimir_Smirnoff

Wydaje mi się...Jest przystoiny. Przynjamniej moim zdaniem, kazdy ma inny gust... trzeba to uszanować. Jesli ktoś ma inne zdaniem o nim, to nalezy jego opinię szanować. Ja te moge napisac, ze Brad Pitt jest brzydki, ale to jest moje zdanie. A tak swoja drogą... Wole Diego niz Brada :)

Pati__2

Wyglad nie jest najwazniejszy!!! a poza tym kazdy ma inny gust. Mimo to ma cos w sobie co przyciagai tyle!!! Jak go widze jak tanczy to mnie powala:)

kasik_26

Nie tylko Ciebie powala ;P

Pati__2

sama jestes okropna:p on jest słodziutki:p

Pati__2

idz sie leczyć!! Nie masz gustu heh<wyśmiewacz> jedna wada jaka ma to wąskie usta

Pati__2

wszystkie sie w nim kochają dopoki piekny Diego pewnego dnia nie oznajmi- "jestem gejem"

ganz74

Taaa, jasne :/ A co by to przeszkadzało? No, jak ktoś jest rasista, to już jego problem... Nawet, jakby Diego był gejem, to jakoś wielkiej afery bym z tego nie robiła...

Bells93

Czyli jak ktoś jest rasistą, to nie lubi gejów? Filmweb rzeczywiście jest skarbnicą wiedzy o świecie!

Pati__2

jeśli jakiś aktor jest boski to nie zawsze znaczy że piękny, przystojny i wogóle...ze jest brzydki to nie powiem..ale głównie w jego ocenie (bynajmniej u mnie) chodzi o grę aktorską i to jak bardzo potrafi wczuć się w rolę...jak pierwszy raz zobaczyłam Dirty Danging 2 to moja reakcja nie była taka "boże jaki on piękny" tylko "niech mnie nauczy tańczyć"
to jest moje zdanie na ten temat :)

patrycja264

zgadzam się z boska Maryś xD

on sam w sobie super mega przystojny pod każdym calem nie jest . ale jak patrzysz jak się usmiecha, patrzy i tańczy to normalnie mogiła ! Boski xD

ChiliPorcelain

Dokładnie xD To spojrzenie, uśmiech i to jak tańczy..być na miejscu Katie - bezcenne ;P

Pati__2

nie jest klasycznym supermanem ale w Dirty Dancing 2 wygląda tak pociągająco i słodko, że bez dwóch zdań zamieniłabym się z Katie, a taniec z nim... marzenie

miikosky

A mnie się podoba. Jest w nim coś fajnego; w Havana Nights wygląda na takiego łobuza, z którym każdy dziewczyna chciałaby mieć gorący romans - fajne spojrzenie, sympatyczna buzia. Nie wiem, co może się w nim nie podobać. ;)

nathalie_paradis

a czy tutaj nie jest przystojny..?:):)
http://www.telenovely.net/tehotneherecky/camila-new.jpg

UckerLove

No całkiem przystojny ;)

Pati__2

Diego bardzo spodobał mi się w Dirty Dancing 2 i w I twoją matkę też, w paru filmach wyglądał dość niekorzystnie.
Za to urzekł mnie kiedy oglądałam Dirty Dancing 2, był słodki z tym swoim uśmiechem, wzrokiem kota ze shreka i swoim powalającym tańcem.
Nie powiem że jest najpiękniejszy, najprzystojniejszy i wgl. sam sex, bo nie jest, ale okropny też nie jest. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones