PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98116}

Bezprawie

Open Range
7,1 10 422
oceny
7,1 10 1 10422
6,3 3
oceny krytyków
Bezprawie
powrót do forum filmu Bezprawie

Rozczarowanie 5/10

ocenił(a) film na 5

Długo zabierałem się za to by obejrzeć ten film (zawsze były inne produkcje w kolejce), ale w końcu obejrzałem. Niestety film rozczarował, przegadany, przewidywalny, płytka fabuła, brak wyraźnych postaci. Costner grał jakby z łachy, Duvall nudził. Szkoda, mogło być lepiej. Do obejrzenia na raz i to tylko jeżeli akurat nic innego nie ma pod ręką.

ocenił(a) film na 6
pitekdran

Dla mnie też film jako western słaby. Za mało westernu w westernie, poszli bardziej w dramat, a szkoda. Akcja ze strzelaniną fajna ale czekać na jedną akcje 3/4 filmu i "delektować" się nudnym i przegadanym dramatem to nie dla mnie. Poza tym jakoś wole te stare westerny. To są dla mnie typowe filmy z tej kategorii. Nawet samo to, że są nagrywane na gorszych taśmach, gdzie nie ma tak dobrej ostrości itd obrazu jak w obecnych filmach dodaje moim zdaniem tym starym westernom "westernowości" ;)

ocenił(a) film na 6
jarek0991

Najbardziej irytująca scena w filmie jak dla mnie to wtedy co Sue czyli "baba" w finale filmu poleciała w środek strzelaniny żeby poprzeszkadzać, dać się złapać albo zabić. No i ten Button, gówniarz też tam był tam najbardziej potrzebny. Co za debile! Co za debilny, tani pomysł scenarzysty.

ocenił(a) film na 6
KaeM_4

No a drugi kolejny irytujący fakt, że największego grubasa i łamagę, zranionego, słaniającego się na kolanach, najdłużej nikt nie mógł ustrzelić.

ocenił(a) film na 6
pitekdran

Przewidywalny? Częściowo tak. Kiedy bohaterowie dowiadują się że "żona" doktora nie jest jego żoną lecz siostrą, czyli kobietą wolną - już wiadomo, że Kevin Costner będzie miał u niej jakieś szanse. Z drugiej jednak strony, smutny nastrój filmu (zero poczucia humoru!) nie daje widzowi żadnej pewności, czy skończy się tragicznie czy szczęśliwie.

ocenił(a) film na 9
pitekdran

jak czytam powyzsze komentarze to widze ze kazdy z was to z krwi i kosci "niedzielny" krytyk filmowy, pierwszy to powinien pracowac w policji jako inspektorbo dla niego ten film byl przewidywalny do bolu, drugo myslal ze to "Avengers" a nastepny mysli ze to tak latwo zabic czlowieka kolego to tak fajnie to tylko wyglada w "Orange", drogie filmwebowe dzieci nie puszczajcie sie na wody ktorych kompletnie nie znacie

ocenił(a) film na 4
pitekdran

Zgadzam się z autorem postu , teraz właśnie oglądam już ponad godzina filmu i szczerze męczy mnie bardzo ten film

ocenił(a) film na 5
pitekdran

Jest rozczarowanie, bo ten czarny charakter wyszedł taki nieprzekonujący, nie ma powodów, żeby go ustrzelić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones