PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98116}

Bezprawie

Open Range
7,1 10 422
oceny
7,1 10 1 10422
6,3 3
oceny krytyków
Bezprawie
powrót do forum filmu Bezprawie

Polecam wszystkim

ocenił(a) film na 10

Interesująca fabuła, wyśmienite zdjęcia, bardzo dobra gra aktorska, dobrza utrzymany klimat i realia. Naprawdę nie rozumiem krytki, film jest wręcz wzorowy.

ocenił(a) film na 7
eru_4

Na początku był trochę nudny, dziwnie banalny, ale dawno nie widziałem tak ciekawej strzelaniny na końcu.

Finrod

Najbardziej podobał mi się końcowy kawałek,jak ten zły miał ręke z pistoletem w oknie,Charlie strzelał,a Ten Narcyz biegł w stronę złego(i to wszystko w zwolnieniu)Ten kawałek mi się po prostu tak podobał,że nie wyrobie!!!!!No,ale się nie podniecam ;)
Jednym słowem : Suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper!!!!!!!!Najlepszy western jaki widziałam!Wcale nie był brutalny,jak to większość wszystkich.Szkoda tylko,że Diego mało grał :(
Film jest jednym z moich ulubionych :)

użytkownik usunięty
eru_4

jedyne co należy zarzucić, to brak realizmu w niektrych fragmentach strzelaniny. Chodzi mi mianowicie o strasznie silny odrzut ludzi po postrzeleniach, ze 2 razy można było zauważyć takie latające zwłoki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones