PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98116}

Bezprawie

Open Range
7,1 10 429
ocen
7,1 10 1 10429
6,3 3
oceny krytyków
Bezprawie
powrót do forum filmu Bezprawie

Dobry film fajny klimat jak nieprzepadam za westernami to ten musze polecic swietnie dobrani aktorzy ladne krajobrazy i fabula niczego sobie fakt ze idealne niejest ale jeden z lepszych jaki widzialem

użytkownik usunięty
macix666

Film bardzo dobry.
Natomiast Pani Aleksandrze Salwie nie musi się podobać.
Ja na przykład nie wypowiadam się na temat szydełkowania ani komedii romantycznych, bo się po prostu na tym NIE ZNAM i tylko bym się ośmieszył i skompromitował swoją niewiedzą. Co właśnie ww uczyniła.

ocenił(a) film na 9

Popieram, recenzja fatalna. A Bezprawie to świetny film. Pewnie, nie każdy jest fanem westernów, ale ten jest naprawdę kapitalny. Szkoda tylko, że ostatnio nic (oprócz zeszłorocznego 3.10 do Yumy) nie kręcą :(

ocenił(a) film na 8
mnjhau

Film rewelacja. Jeden z lepszych westernów jakie widziałem. Duet Costner i Duvall rewelacyjny. Można spokojnie polecic każdemu.

ocenił(a) film na 8
sepultura_fan

Aha. Dodam jeszcze że ta recenzja pani Aleksandry Salwy to jakieś gówno. Żenada.

ocenił(a) film na 9
sepultura_fan

z pani A.Salwy to taki krytyk jak z koziej dupy traba, lat dwadziescia kilka (o ile ma) i juz taki zmysl artystyczny z drugiej strony czego mozna wymagac od obecnego pokolenia ktore notabene majac srodki finansowe nie jest w stanie nakrecic "normalnego" filmu...

ocenił(a) film na 8
grzes1962

Film według mnie bardzo fajny. Rozumiem że każdy może mieć inne zdanie, ale ta recenzja to po prostu porażka. Nie widziałem chyba gorszej recenzji dla całkiem niezłego filmu, jak np. Bezprawie. Pani Salwa chyba miała sporego kaca po ''babskich Andrzejkach'', skoro nabazgrała nam tutaj tak słabą recenzję.
Pozdrawiam i życzę więcej obiektywizmu w przyszłości!

ocenił(a) film na 8
krzys299

Recenzja z natury rzeczy jest subiektywna. Nie ma obiektywnych recenzji.

ocenił(a) film na 6
Gladiatorek

Rzeczywiscie recenzja panny Aleksandry zupelnie nie trafiona. Za to w
zupelnosci sie zgadzam z opinia Torne'a. Bezprawie to wcale niezly, wart
obejrzenia film, jakich sie juz nie robi Ze swiatna realistyczna sekwencja
strzelaniny ale za bardzo trzymajacy sie utartych schematow klasycznego
westernu, ktore mu szkodza. Przypomina mi to troche Australie, ktora takze
byla filmem mocno retro z uwspolczesnionym retuszem. Mimo to milo bylo
zobaczyc znow podzial na dobrych kowbojow w bialych kapeluszach i zlych - w
czarnych ;) ja jednak zostane przy bardziej 'awangardowych' westernach jak
Zabojstwo Jessego Jamesa czy Propozycja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones