PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98116}

Bezprawie

Open Range
7,1 10 433
oceny
7,1 10 1 10433
6,3 3
oceny krytyków
Bezprawie
powrót do forum filmu Bezprawie

Jestem strasznie ciekaw tego filmu!! Czyżby Costner bawił się w Clinta (za czasów "Bez Przebaczenia"). Tego nie wiem, ale western w XXI wiku to jest to! Musze sie udać do kina!

ocenił(a) film na 9
Baaad

Nic z tego Bad. Jakby zamiast costnera wystąpił Clint film trwałby 2 minuty. Takie robaki miażdzy on na porzadku dziennym. Dla mnie , miłośnika westernu ten film nie jest zły , ale to raczej polaczenie Ani z Zielonegop wzgórza, Lassie i romeo i julii.

Harry

A mi się bardzo podobał. Nie przepadam za Costnerem jako aktorem (wyjątki: "Doskonały świat", "JFK") ale tu spisał się przyzwoicie, choć większe brawa należą mu się za reżyserię a przede wszystkim za zaangażowanie Duvalla;) Film jest dobry dlatego, że postawiono w nim na aktorstwo. Robert Duvall tworzy wielką kreację, przekonał mnie jako szef grupki przyjaciół poganiających krowy ale najciekawsze były relacje z Costnerem. Wygląda na to, że jest to prawdziwa przyjaźń, oparta na zaufaniu i zrozumieniu, bardzo wiarygodnie przedstawione. Fajnie filmik sfilmowany, znakomita strzelanina w końcówce jedynie co mi przyszkadzało to liryczne sceny w wykonaniu Costnera. Tez wątek mnie już nie przekonuje. Nie mniej film uważam za bardzo dobry choć do "Baz przebaczenia" daleko;) Pozdrawiam.

KrzyseK_2

Wiem czego mi w tym filmie brakowało... Hackmana jako szeryfa;);)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones