PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98116}

Bezprawie

Open Range
7,1 10 429
ocen
7,1 10 1 10429
6,3 3
oceny krytyków
Bezprawie
powrót do forum filmu Bezprawie

To, co w temacie

ocenił(a) film na 9

zgadzam się

sama recenzja niestety takoż

Duma_Czejenki

Chyba żartujecie.... Uwazam ze recenzja jest bardzo dobra i przede wszystkim rzeczowa.... W XXI wieku wyszedł tylko jeden dobry western i było nim 3:10 do Yumy... A bezprawie jest po prostu słabe, przegadane itp. A dowcip o wilku uwazam za bardzo dobry ;)

użytkownik usunięty
TheKing23

zgadzam się, jak dla mnie najlepszy western jaki widziałem to 3:10 do Yumy w nowej wersji
;]

ocenił(a) film na 7

Po raz pierwszy słyszałem ten żart w Familiadzie... :->

ocenił(a) film na 7

Po raz pierwszy słyszałem ten żart w Familiadzie...:->

użytkownik usunięty
TheKing23

Absolutnie się nie zgodzę recenzja beznadziejna aż razi uprzedzeniem autora do Costnera, poza tym 15:10 do Yumy z 1957 o niebo lepszy od 3:10 a z nowych westernów oprócz bezprawia dobry jest też Appaloosa

Strasznie gówniany dowcip.

ocenił(a) film na 9

Dowcip taki sobie, a film naprawde przyzwoity.

A ja tam pochwalam każdy przejaw żartu, komizmu czy nazwij to jak wolisz, a że nie musi każdemu przypaść do gustu ...

Witam ccreedence!
Zgadzam się z Tobą absolutnie, dowcip totalne dno, z gatunku tych jakie są w "Świat według Kiepskich" (tego shit'u unikam wyjątkowo). Podobnie jak i cała recenzja, o kant kuli. A film wyjątkowo udany. Pozdrawiam

Gorzej niż żałosny.

ocenił(a) film na 9

Również zgadzam się całkowicie z założycielem (ką) tematu. Jest to jeden z nielicznych dobrych "nowych" westernów, nawiązujący do starych tradycji. To jest po prostu prawdziwy western, aie jakieś sztuczki i parodie.

ocenił(a) film na 8

A czego żądać od idiotów??? Jaki dowcip,taki i opowiadający.

ocenił(a) film na 8
pablo75

:D zgadzam sìę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones